• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Zumba

zumba swarzędzJeśli chcesz spróbować czegoś innego od normalnego aerobiku zapraszamy do zajęć, które cieszą się największą popularnością w klubie Atrium, mowa o przebojowo wchodzących do naszego kraju zajęć - Zumba!

Zumba to unikatowe połączenie tańca i ruchów aerobikowych. Gorące rytmy rytmy, które rozpalą Twoje ciało, energetyzująca muzyka, która totalnie Cię porwie, pozytywna energia, która zostaniesz naładowana w trakcie zajęć i emocjonalna euforia, z która wrócisz do domu. A to wszystko upakowane w tylko godzinę zajęć w trakcie której spalisz ponad 600 kalorii! Zumba weszła przebojem i zdobywa sale fitness na całym świecie, jest obecnie jednym z najpopularniejszych kierunków taneczno-rozrywkowych w USA i szturmem zdobywa Polskę.

Zumba to coś więcej niż sam aerobik, to też coś więcej niż taniec - pozwól uwieść się latynoskim rytmom i przekonaj się sama jak trening przeradza się w zabawę.

zumba poznańW trakcie zajęć z Zumby w tle jest puszczana muzyka z fragmentami o rytmie raz szybszym raz wolniejszym, do której wykonuje się ruchy choreograficzne pokazywane przez trenera, które czerpią swoją inspiracje z takich dziedzin jak hip-hop, salsa, samba, merengue, mambo, sztuki walki czy też Bollywood i ruchy z tańca brzucha. Połączenie tych szybkich i wolnych ruchów pozwala rzeźbić sylwetkę w podobny sposób jak fitness, dodatkowo zapewniając super zabawę w trakcie której uczestniczy często zapominają jak intensywnie właśnie ćwiczą.

W przeciwieństwie do normalnych tańców unika się tutaj stosowania skomplikowanych ruchów choreograficznych, które ciężko spamiętać przez co człowiek tylko się myli i irytuje.

Zumba jest prosta i łatwa! Praktycznie każda piosenka ma układ złożony z dwóch do czterech kroków, dodatkowo kroki są dyktowane przez muzykę zamiast standardowe wyliczanie. Dzięki temu za każdym razem, kiedy muzyka wraca, powtarzamy ten sam krok, a ćwiczący już intuicyjnie wiedzą, co będzie dalej - łatwość i wygoda.

W Zumbie wyróżniamy 5 rodzajów zajęć:

  • zumba poznańZumba Basic – podstawowa technika Zumby, regularna forma, z której czerpie się fundamenty do tworzenia coraz to nowszych odmian. Instruktorzy starają się, by ćwiczenia przy latynoskich rytmach przypadły do gustu jak największemu gronu amatorów fitness.
  • Zumba Toning – trening wolniejszy, wytrzymałościowy, nastawiony na modelowanie sylwetki oraz rzeźbienie mięśni całego ciała. Układy wykonuje się przy użyciu specjalnych ciężarków wypełnionych piaskiem, które przy potrząsaniu brzmią jak instrumenty. Ponadto w tej odmianie można również wykorzystać hantle, które doskonale wspomagają ćwiczenia o charakterze wytrzymałościowym.
  • Zumba Gold – zajęcia przeznaczone dla osób starszych o obniżonej sprawności fizycznej. Kroki są łatwiejsze, układy mniej intensywne, za to dużą wagę przykłada się do atmosfery tak, by żadna z osób nie czuła się gorzej ze względu na swoje ograniczenia fizjologiczne.
  • Zumbatomic – to pierwszy fitness dla dzieci. Specjalnie dla nich stworzono dwie grupy wiekowe. W pierwszej, obejmującej dzieci 4- 8- letnie dominują głównie gry, zabawy oraz nauka rytmiki. Dzieci starsze, mające ok, 12 lat uczą się tradycyjnej Zumby, która jednak nie zawiera seksownych ruchów charakterystycznych dla tańca brzucha czy namiętnej samby.
  • Zumba Aqua – zajęcia w wodzie skierowane nie tylko do osób, które uwielbiają basen, ale także do tych, które przechodzą rehabilitację lub mają problemy zdrowotne, np. z kręgosłupem. Zumba Aqua zachowuje wszystkie reguły prowadzenia zajęć w wodzie, a dodatkowo wprowadza elementy taneczne.

Tańcząc zumbę rzeźbisz swoje ciało, pozbywasz się stresu i nabierasz pewności siebie, a także lekkości ruchów. Jest to system fitness przystosowany do wymagań dzisiejszych czasów gdzie liczą się szybkie efekty w postaci spalonego tłuszczu, wyszczuplonej sylwetki i świetna zabawa w postaci uśmiechu na Twojej twarzy. Zumba łączy w sobie idealnie elementy treningu interwałowego, aerobowego, wytrzymałościowego oraz cardio. Naprzemienne wolniejsze i szybsze rytmy sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej, a elementy zaczerpnięte z aerobiku świetnie rzeźbią i wysmuklają sylwetkę.

swarzędz zumbaZumbę może trenować każdy bez względu na płeć(co raz większa ilość sportowców tańczących zumbę przekonuje panów o skuteczności tego treningu również dla nich), wiek, zdolności ruchowych czy stopnia doświadczenia w fitnessie i aerobiku. Nawet jeśli ostatnio zaniedbałaś się ruchowo - zumba jest idealna dla Ciebie - przyjdź do Atrium i przekonaj się!

Zajęcia z zumby w Atrium prowadzi licencjonowana instruktorka zumby - Katarzyna Kabat. Więcej o naszych trenerach możesz przeczytać tutaj(klik).

Zumba to nasz prywatny diament w koronie, zajęcia o największej popularności i wielkim zainteresowaniu klientów, na które gorąco Cie zapraszamy!